Hakkımızda

HakkımızdaBizler Bilim Patent olarak; fikri-sınai haklar konusunda yüksek tecrübeye sahip marka-patent vekili, mühendis ve hukukçulardan oluşan bir ekibiz. Bilim Patent; müvekkilerine marka patent ve endüstriyel tasarımlar başta olmak üzere tüm fikri haklarla ilgili tescil, takip ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Patent Vekili olarak; buluş ve tasarımlarınız için yurtiçi ve yurtdışında endüstriyel tasarım, patent ve faydalı model başvurularınızı hazırlamakta ve gerekli durumlarda teknik çizimlerini oluşturmaktayız. Bilim Patent, müvekkillerinin patent portföylerini yönetmekte, patent araştırma ve inceleme raporlarını değerlendirmekte, itirazlara cevap hazırlamakta ve senelik ücretlerin takibini yapmaktadır. 

Marka Vekili olarak; yurtiçi ve yurtdışında markalarınızın tescil edilebilirlik durumunu araştırmakta, markalarınız için tescil başvurusu yapmakta ve tescil sürecini takip ederek marka tescil belgesi almanızı temin etmekteyiz. Bilim patent markanızın reddedilmesi ya da marka başvurunuza itiraz edilmesi durumunda ise hukuki mülahazada bulunarak karara itiraz etmekte veya itiraza cevap vermektedir. 

Ayrıca; telif hakları, entegre devre topografyaları ve coğrafi işaretler için de tescil ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. 

Bilim Patent; benimsemiş olduğu Toplam Fikri Mülkiyet Yönetimi yaklaşımının bir gereği olarak tescil öncesinde ve tescil süreci tamamlanana kadar sizlere vekillik ve danışmanlık desteği verdiği gibi, tescil sonrasında da fikri-sınai haklarınızı takip etmekte ve olası hukuki problemlerin değerlendirilmesi ve giderilmesi yönünde sizlerin destekçisi olmaya devam etmektedir. 

Destek için bizi arayın 0216 510 5301 ya da e-posta gönderin info@bilimpatent.com.tr

Uzman destek ekibimiz ile ihtiyaç duyduğunuz konularda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.
BİLİM PATENT © 2013 & Tüm hakları saklıdır.